*alt_site_homepage_image*
lt
ru

Naujienos

RSS

Kaliningrado srities gubernatoriaus vadovaujama delegacija dalyvavo parodoje „AgroBalt 2008“ Lietuvoje

Š.m. spalio 2 – 3 d. Lietuvos žemės ūkio universitete Kaune 17 –joje tarptautinėje specializuotoje žemės ūkio ir maisto sektoriaus parodoje „AgroBalt 2008“ dalyvavo gausi KS delegacija su gubernatoriumi G.V. Bosu priešakyje. Jos sudėtyje srities žemės ūkio ir žuvininkystės ministras A.Romanovas. Parodoje dalyvavo Vokietijos Federalinės Maisto, žemės ūkio ir vartotojų apsaugos ministerijos valstybės sektoriaus vadovaujama delegacija, Baltarusijos žemės ūkio ministerijos delegacija, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Vengrijos ir kitų šalių delegacijos.  

Parodoje tradiciškai demonstruojamos naujausios gamybos technologijos, maisto pramonės pasiekimai, rengiami delegacijų susitikimai, pasirašomos verslo sutartys, užmezgami kontaktai, renkami ir apdovanojami geriausi parodos eksponatai. Šiemet parodos metu spalio 2 d. įvyko politinis forumas „Klimato kaita ir apsirūpinimas maistu - nauji iššūkiai formuojant ateities strategijų prioritetus.“

KS delegaciją lydėjo LR Generalinis konsulas Kaliningrade V. Baublys.