*alt_site_homepage_image*
lt
ru

Naujienos

RSS

KALININGRADE – BAIGIAMAS VILNIAUS „NEPKALUSNIŲJŲ“ TEATRO ABONEMENTAS

2008 metų balandžio 17 dieną, ketvirtadienį, Kaliningrado filharmonijoje bus pristatytas paskutinis „Nepaklusniųjų“ teatro spektaklis-koncertas. Gintarė Skėrytė (sopranas), Andrius Radziukynas (fleita) ir Rokas Zubovas (fortepijonas) atliks K.Debiusi, G.Fore, F. Pulenko ir A.Ruselio muziką. Tai – prancūzų romantizmui skirtas renginys, baigiantis praėjusiais metais pradėtą ciklą, kurio metu Kaliningrado visuomenei buvo pristatyta Europos XIX-XX amžių Europos muzika, kultūra ir literatūra.

Renginių ciklą rėmė Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, koordinavo Lietuvos institutas ir Generalinis konsulatas Kaliningrade.