Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Primename, kad vadovaujantis Vizos išdavimo tvarkos aprašo (toliau – Tvarkos aprašas) nuostatomis, užsieniečiui teikiant prašymą išduoti Šengeno ar nacionalinę vizą, kurio kelionės tikslo pagrindimui yra reikalingas kvietimas arba tarpininkavimo raštas, tokį kvietimą ar tarpininkavimo raštą kvietėjas аr priimantysis asmuo (fizinis ar juridinis asmuo) privalo užpildyti elektroniniu būdu prisijungęs prie elektroninių paslaugų informacinės sistemos (toliau – MIGRIS).

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. įsigaliojus Tvarkos aprašo pakeitimui, Lietuvos Respublikoje paskelbus savivaldybės ar valstybės lygio ekstremaliąją situaciją ir (ar) karantiną, kvietėjas (priimantis asmuo) pateikdamas kvietimą ar tarpininkavimo raštą, privalo pridėti dokumentą, kuriuo įsipareigoja užtikrinti, kad užsienietis laikytųsi visų savivaldybės ar valstybės lygio ekstremaliosios situacijos ir (ar) karantino laikotarpiu taikomų teisės aktuose nustatytų reikalavimų ir rekomendacijų. Toks įsipareigojimo raštas turi būti įkeltas į EPIS kuriant kvietimą ar tarpininkavimo raštą.

Skelbimai »
STOP.png

Gauta Rusijos Federacijos Užsienio reikalų ministerijos atstovybės Kaliningrado srityje nota, kuria informuojama, kad dėl planinių techninio aptarnavimo darbų nuo 9.00 val. iki 13.00 val. Kaliningrado laiku bus uždaryti šie Kaliningrado srities praleidimo punktai:

2020 m. rugsėjo 15 d. – Černyševskoje;

2020 m. rugsėjo 17 d. – Pograničnij;

2020 m. rugsėjo 18 d. – Sovietsk;

2020 m. rugsėjo 24 d. – Morskoe;

2020 m. rugsėjo 30 d. – Nesterov (geležinkelio).

Informuojame, kad dėl šios priežasties nurodytomis dienomis nuo 10.00 iki 14.00 Lietuvos laiku nevyks eismas atitinkamai per Kybartų (09.15), Ramoniškių (09.17), Panemunės (09.18) ir Nidos (09.24) pasienio kontrolės punktus bei Kybartų geležinkelio stotį (09.30).

 

Skelbimai »
Rinkimai2020.PNG

Visi rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, turi registruotis (net ir tie rinkėjai, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose).

Skelbimai »

2020 m. liepos 1 dieną prasidėjo užsienyje esančių rinkėjų elektroninė registracija balsavimui 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose.

Elektroninė registracija prieinama šiame puslapyje:  https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija

Atsižvelgiant į tai, kad dėl COVID-19 situacijos balsavimas konsulinės įstaigos patalpose gali neįvykti, Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Kaliningrade rekomenduoja rinkėjams registruotis balsavimui paštu.

Daugiau informacijos

Skelbimai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata