Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Nuo gegužės 20 d. paslaugų sektoriaus kvota yra išnaudota

Sukurta 2021.05.20 / Atnaujinta 2021.05.20 18:35
  Nuo gegužės 20 d. paslaugų sektoriaus kvota yra išnaudota

  Migracijos departamentas informuoja, kad kvota, nustatyta užsieniečiams, kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais, nuo gegužės 20 d. yra išnaudota.

  Išnaudojus tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojams skirtą kvotą, Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Kaliningrade pateiktų prašymų išduoti užsieniečiui nacionalinę vizą nagrinėjimą stabdo ir informuos darbdavius apie pareigą kreiptis į Užimtumo tarnybą. Per 1 mėnesį nesulaukus Užimtumo tarnybos informacijos, kad užsienietis atitinka darbo rinkos poreikius, Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Kaliningrade priims sprendimą atsisakyti išduoti užsieniečiui nacionalinę vizą.

  Darbdavius, norinčius pasikviesti darbuotojų (vairuotojų) iš trečiųjų šalių, raginame kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl Lietuvos darbo rinkos poreikių įvertinimo.

  Lietuvos vizų centras Kaliningrade, nuo gegužės 21 d., nepriims užsieniečių, atvykstančių į Lietuvos Respubliką dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojais, prašymų išduoti nacionalines vizas, jei toks užsienietis nepateiks leidimo dirbti.

  Daugiau informacijos: migracija.lt

  Naujienlaiškio prenumerata