Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Rinkimai.jpg

2019 m. gegužės 26 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir pakartotinis balsavimas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Lietuviai Kaliningrade » Skelbimai »

Užsienyje rinkimų laikotarpiu esantys Lietuvos Respublikos piliečiai gali iš anksto balsuoti paštu, o rinkimų dieną – asmeniškai atvykę į Lietuvos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą.

Lietuviai Kaliningrade »
Rinkimai.jpg

2019 m. gegužės 12 d. vyks Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai, referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo (pilietybės išsaugojimo) ir referendumas dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo (Lietuvos Respublikos Seimo narių skaičiaus sumažinimo). 2019 m. gegužės 26 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir galimas pakartotinis balsavimas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Remiantis Europos Sąjungos reglamentu, kuriuo skatinamas laisvas piliečių judėjimas, nuo 2019 m. vasario 16 d. Europos Sąjungoje tam tikriems viešiesiems dokumentams ir jų patvirtintoms kopijoms netaikomas reikalavimas juos legalizuoti ar tvirtinti apostile.

Konsulinės naujienos »

Siekiant sudaryti geresnes sąlygas asmenims, pageidaujantiems gauti konsulines paslaugas Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Kaliningrade, už atliktus konsulinius veiksmus galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortelėmis VISA, VISA Electron, Maestro ir MasterCard.

Skelbimai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata