Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras D. Skusevičius susitiko su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi

Sukurta 2019.09.12 / Atnaujinta 2019.09.12 13:40
   Viceministras D. Skusevičius susitiko su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi
   Viceministras D. Skusevičius susitiko su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi
   Viceministras D. Skusevičius susitiko su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi

   Rugsėjo 11 dieną vyko pažintinis užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus susitikimas su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi Lietuvai Cosminu Georgu Dinescu. Susitikimo metu viceministras pasidžiaugė gerais ir intensyvėjančiais Lietuvos ir Rumunijos santykiais, padėkojo už Rumunijos pirmininkavimo Europos Sąjungai (ES) metu parodytą dėmesį Rytų partnerystei ir išreiškė viltį, kad abiejų šalių pastangomis pavyks jį ir toliau išlaikyti ES darbotvarkėje.

   Ambasadorius Cosminas Georgas Dinescu teigė, kad šalys yra bendramintės, požiūriai į daugelį dalykų sutampa arba yra panašūs. Ambasadorius pažymėjo, kad Rumunija ir Lietuva sėkmingai bendradarbiauja NATO, saugumo ir Rytų partnerystės srityse bei pastebėjo, kad būtina didinti abipusį šalių žinomumą, ypač ekonomikos, investavimo, verslų vystymo srityse.

   Cosminas Georgas Dinescu dirbo Rumunijos užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi, buvo ambasadoriumi Kroatijoje, Rumunijos užsienio reikalų ministerijos Teisės generalinio direktorato generaliniu direktoriumi.

   Naujasis ambasadorius pakeitė 2019 metų birželio mėnesį kadenciją baigusį ambasadorių Daną Adrianą Balanescu.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_01152.jpg

   Vasario 25 dieną Timišoaros mieste Rumunijoje atidaryta Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro „Karas po karo: ginkluotasis antisovietinis pasipriešinimas Lietuvoje 1944–1953 m.“

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   DSC01647.JPG

   Gruodžio 6 dieną Lietuva tradiciškai dalyvavo kasmetinėje Tarptautinės moterų asociacijos organizuojamoje kalėdinėje labdaros mugėje Bukarešte (Rumunijoje). Lietuvos ambasados Rumunijoje bei lietuvių bendruomenės pastangomis paruoštame Lietuvos stende lankytojai galėjo įsigyti lietuviško maisto, rankų darbo gaminių ir sudalyvauti loterijoje.

   Atstovybių naujienos »