Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Belgiją nacionalinės šventės proga

Sukurta 2019.07.21 / Atnaujinta 2019.07.23 11:25
  L. Linkevičius pasveikino Belgiją nacionalinės šventės proga

  Ministras Linas Linkevičius liepos 21 dieną pasveikino Belgijos Karalystės vicepremjerą, užsienio ir Europos reikalų ministrą Didierą Reyndersą bei šalies gyventojus nacionalinės  šventės – Karaliaus Leopoldo I-ojo įžengimo į sostą dienos proga.

  „Mes labai vertiname ir dėkojame už jūsų šalies tvirtą įsipareigojimą siekiant stiprinti Lietuvos ir Baltijos šalių saugumą“, – pažymėjo ministras sveikinimo laiške. Lietuva glaudžiai bendradarbiauja su Belgijos Karalyste politinėje, saugumo, gynybos, ekonomikos ir kultūros srityse.

  Ministras taip pat išreiškė įsitikinimą, kad abi šalys toliau tęs vaisingą partnerystę dvišaliuose ir daugiašaliuose formatuose, drauge siekdamos ne tik abipusės naudos, bet ir taikios, saugios ir klestinčios Europos.

  Belgijos Karalystės nacionalinė šventė minima liepos 21 dieną. Šią dieną 1831 metais į sostą žengė pirmasis belgų karalius Leopoldas I-asis, taip įtvirtindamas Belgijos, kaip nepriklausomos valstybės, pradžią. 2013 metų liepos 21 dieną Belgijos karaliumi tapo dabartinis Belgijos karalius Philippe.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata