Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Lietuvos Respublikos Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Remiantis Europos Sąjungos reglamentu, kuriuo skatinamas laisvas piliečių judėjimas, nuo 2019 m. vasario 16 d. Europos Sąjungoje tam tikriems viešiesiems dokumentams ir jų patvirtintoms kopijoms netaikomas reikalavimas juos legalizuoti ar tvirtinti apostile.

Konsulinės naujienos »

Siekiant sudaryti geresnes sąlygas asmenims, pageidaujantiems gauti konsulines paslaugas Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Kaliningrade, už atliktus konsulinius veiksmus galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortelėmis VISA, VISA Electron, Maestro ir MasterCard.

Skelbimai »
IMG_4369.JPG

2018 m. spalio 19 d. Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Kaliningrade ir Lietuvos Respublikos konsulato Sovetske diplomatai susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnais.

Konsulinės naujienos »

Siekiant užtikrinti efektyvesnį Šengeno vizų paraiškų konsulinėse įstaigose priėmimą, nuo 2019 metų vasario 1 dienos Lietuvos vizų tarnybos Rusijos Federacijoje atsisako komercinių tarpininkų paslaugų. Šiais metais komercinių tarpininkų paslaugų taip pat atsisakyta Kazachstane, Ukrainoje ir Baltarusijoje.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata