Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

‼️ SVARBI INFORMACIJA LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS

Sukurta 2020.03.16 / Atnaujinta 2020.03.16 08:29
  ‼️ SVARBI INFORMACIJA LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS

  Vykdoma piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija.

  - Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje). Registruojama bus iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.

  - Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su jų buvimo šaliai akredituota Lietuvos atstovybe elektroniniu paštu. LR konsulato Kaliningrade el. paštas: [email protected]  Kitu LR atstovybių kontaktai randami: https://urm.lt/default/lt/embasycontacts

  - Maloniai prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą, tikslią buvimo vietą.

  - Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas.

  - Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei buvimo šalyje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

  - Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

  Naujienlaiškio prenumerata