Ministras Linas Linkevičius pasveikino Ignazio Cassis pradėjus eiti Šveicarijos užsienio reikalų ministro pareigas

Sukurta 2017.11.01 / Atnaujinta 2017.11.01 09:53
  Ministras Linas Linkevičius pasveikino Ignazio Cassis pradėjus eiti Šveicarijos užsienio reikalų ministro pareigas

  Lapkričio 1 dieną  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ignazio Cassis pradėjus vykdyti Šveicarijos Konfederacijos užsienio reikalų ministro pareigas, palinkėjo jam stiprybės ir sėkmės šiame, susijusiame su naujais iššūkiais ir atsakingame darbe.

  „Lietuva labai vertina daugiametį Šveicarijos ir Lietuvos bendradarbiavimą bei gerus dvišalius santykius. Esame vieningos nuomonės daugeliu klausimu. Šveicarija yra artima ir patikima mūsų partnerė tiek dvišalių santykių lygmenyje, tiek santykių su Europos Sąjunga kontekste. Abi šalys turi bendrą požiūrį esminiais globalios tarptautinės darbotvarkės klausimais bei siekia užtikrinti mūsų piliečių saugumą ir gerovę“, – sveikinimo laiške rašė ministras L. Linkevičius.

  Taip pat užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė, jog yra įsitikinęs glaudžiu bendradarbiavimu su Šveicarijos Konfederacija ir ateityje.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_0803.JPG

  Vasario 24 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Šveicarijos Konfederacijoje kartu su Šveicarijos Lietuvių bendruomene senovinėje Rapersvilio miesto pilyje (Sankt Galeno kantone) surengė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimą.

  Atstovybių naujienos »
  valdovu_rumai.JPG

  Lietuvos Respublikos ambasadoje Berne (Šveicarijos Konfederacija) liepos 15 dieną vyko renginys skirtas  Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai pažymėti.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata