Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius Izraelyje pagerbė teroro aukų atminimą

Sukurta 2017.01.12 / Atnaujinta 2017.01.12 12:15
  Lietuvos ambasadorius Izraelyje pagerbė teroro aukų atminimą

  Lietuvos ambasadorius Izraelyje Edminas Bagdonas dalyvavo sekmadienį Jeruzalėje įvykusio teroro akto aukų pagerbimo ceremonijoje.

  Lietuva griežtai smerkia Jeruzalėje įvykusį teroro aktą ir užjaučia žuvusiųjų bei sužeistųjų šeimas ir artimuosius. Teroras yra nepateisinamas.

  Ceremonijoje taip pat dalyvavo Europos Sąjungos delegacijos vadovas ambasadorius Larsas Faaborgas-Andersenas, Belgijos, Ispanijos ambasadoriai bei Nyderlandų, Austrijos ambasadorių pavaduotojai.

  Renginį „United Against Terror“ suorganizavo nevyriausybinė organizacija „The Israel Project“.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  N. Germanas.jpg

  Rugpjūčio 30-31 dienomis Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas dalyvavo Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančios Austrijos sostinėje Vienoje vykusiame neformaliame ES užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich), kurio metu aptarti transatlantinių santykių, Artimųjų Rytų, Vakarų Balkanų ir daugiašalės politikos klausimai.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »
  DSC_8556.jpg

  Vasario 14 dieną Tel Avivo Meno muziejuje buvo  iškilmingai paminėtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-osios metinės.

  Atstovybių naujienos »

  Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus iniciatyva gruodžio 11 dieną Briuselyje įvyko neformalus ES užsienio reikalų ministrų susitikimas su Izraelio ministru pirmininku Benjamin Netanjahu. Tai pirmas Izraelio Premjero susitikimas su ES institucijų vadovais ir valstybių narių ministrais po 22 metų pertraukos.

  Reaguodama į JAV sprendimą, pripažįstantį Jeruzalę Izraelio Valstybės sostine ir  ketinimus perkelti JAV ambasadą į Jeruzalę, Lietuva išlaiko savo poziciją, kad dviejų valstybių susitarimas yra vienintelis būdas pasiekti ilgalaikę taiką tarp izraeliečių ir palestiniečių.

  Dėl saugumo incidentų, smurtinių  ir teroro išpuolių, riaušių su Izraelio saugumo pajėgomis, saugumo padėtis Jeruzalės senamiestyje ir Rytų Jeruzalėje išlieka nestabili.

  Naujienlaiškio prenumerata